Cool Phill

Щороку ми з друзями збираємося ... - ні, не тільки 31 грудня - частіше, хоча і не так часто, як хотілося б. І оскільки зустрічі наші нечасті, то хочеться, щоб під "смачні" душевні розмови і на столі все було смачно. І обов'язково повинна бути горілочка. І щоб стаканчики під горілочку були заморожені. Але в міру смачного застілля все важче стає бігати до морозильній камері, міняти стаканчики.

 

І цілком природно, що одного разу в розпал дружньої посиденьки заволав голос одного з нас - спраглих - доки? Доки нам немолодим бігати до холодильника? Чому не можна мати заморожені стаканчики прямо на столі? І щоб так - натиснув на кнопочку - і як за помахом чарівної палички тобі добрий Чарівник видає стопочку заморожену з горілочкою холодненької. А ще, коли тобі вже лінь і тости придумувати - цей Чарівник і тост підкаже.

 

З таких ось примовок і народився наш перший Кул Філ. І стали наші посиденьки ще веселіше і смачніше.

 

Ясна річ, що кожен з нашого кола друзів замовив і собі по Крутому Філу. Потім друзі стали просити нас робити Кул Філов на подарунки - їхніх босів, шефам і просто хорошим людям. Але набагато більше ми здивувалися, коли до нас почали приходити заявки на Кул Філа з готелів, ресторанів, барів.

 

А вам то навіщо наші Філи? - запитуємо ми.

 

- Ну як навіщо, - відповідають готельєри, - заходить до нас гість, а на стійці їх зустрічає Філ. Гість натискає на кнопочку, отримує прохолодний напій, і настрій у нього одразу інше, і в нашому готелі йому вже все подобається.

 

- Як навіщо? - дивуються ресторатори. - Відтепер наші відвідувачі можуть замовляти горілку не в грамах, в Кул Филах. І наскільки довше і веселіше вони будуть сидіти в компанії з Філом?!

 

- Відтепер, - говорить бармен, - не тільки я буду розважати відвідувачів біля барної стійки. У мене буде помічник - Філ. Він і розважати буде і напої видавати.

 

Ось так наша застільна жарт трансформувалася в окрему тему - розробку і виробництво Кул Філов. Основний напрямок розробки нових моделей - це ігрова функція КФ. Ми плануємо робити такі моделі, з якими застільні зустрічі будуть все більш веселими і різноманітними. Щоб учасники застілля фокусувалися не тільки і не стільки на випивку, скільки на всіляких веселих іграх за столом.

 

І якщо у вас є цікаві ідеї, як зробити процес посиденьок з КФ ще смішніше - пишіть, телефонуйте нам, ми відкриті до співпраці.

Фотогалерея

Відео

І ще

Топ продажів

Компанійський Прозорий

Особистий Бармен Прозорий

Особистий Бармен Матовий Музичний

КОМПАНЕЙСКИЙ ПОРТАТИВНЫЙ

Особистий Бармен Прозорий Музичний

Компанійський Матовий

Disclaimer